صفحه نخست

ايميل ما

آرشیو مطالب

لينك آر اس اس

عناوین مطالب وبلاگ

طراح قالب

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngمعرفی وبلاگ

:: صفحه نخست
::
ايميل ما
::
آرشیو مطالب
::
پروفایل مدیر وبلاگ
::
لينك آر اس اس
::
عناوین مطالب وبلاگ
::
کوله بار

زلال وحی  به زبانهاي ديگر
به زودي زبانهاي ديگر نيز اضافه مي شود
وبلاگ انگليسي  زلال وحی 
وبلاگ اسپانيايي زلال وحی
وبلاگ ايتاليايي زلال وحی
وبلاگ كره اي زلال وحی
وبلاگ تركي زلال وحی
وبلاگ روسي زلال وحی
وبلاگ فرانسه زلال وحی
وبلاگ آلماني زلال وحی
وبلاگ عربي زلال وحی 

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngموضوعات زلال وحی

::اخباروگزارشهای قرآنی
::وقف،حماسه اقتصادی،سبک زندگی
::اخبار قرآنی من بر روی خروجی ایکنا
::آشنایی با قرآن و مراکز قرآنی
::دانستنی های قرآن
::احادیث قرآنی
::معرفی کتب قرآنی
::معرفی مجلات ونشریات قرآنی
::معرفی سایتهای قرآنی
::معرفی وبلاگهای قرآنی
::مسابقات و جشنواره های قرآنی
::قرآن از نگاه بزرگان
::داستانهای قرآنی
::اشعار قرآنی
::قرآن وکتب آسمانی
::مقالات قرآنی
::قرآن وجهاد اقتصادی
::موبایل ،دانلود و نرم افزار قرآنی
::قرآن و ولایت
::حجاب در قرآن
::چگونگی حفظ قرآن کریم
::تصاویر و فیلم های قرآنی
::بزرگان قرآنی
::معجزات قرآنی


زلال وحی  به زبانهاي ديگر
به زودي زبانهاي ديگر نيز اضافه مي شود
وبلاگ انگليسي  زلال وحی 
وبلاگ اسپانيايي زلال وحی
وبلاگ ايتاليايي زلال وحی
وبلاگ كره اي زلال وحی
وبلاگ تركي زلال وحی
وبلاگ روسي زلال وحی
وبلاگ فرانسه زلال وحی
وبلاگ آلماني زلال وحی
وبلاگ عربي زلال وحی 

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngبرچسب‌ها زلال وحی

::قرآن
::خبر قرآنی
::جشنواره قرآنی
::رسول اكرم
::کتاب قرآنی
::ترجمه قرآنی
::جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی
::قرآنيان وبلاگنويس
::صنايع دستی قرآنی
::انسان از منظر قرآن
::قصه‌گويی قرآنی
::عجاز قرآن
::محتوای ملی
::ايرانی پيشرفت
::سایت قرآنی
::الگوی اسلامی
::رموز قرآن
::وبلاگ قرآنی
::میوه قرآنی
::ربیع الاول


تمام لينکها تماس با ما

 
             
 

 

علما و مراجع عظام تقلید

 

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngبنر همسنگران

 

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png      فیدخوان

حماسه سازان را به سرعت بخوانید.

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

خدمات زلال وحی

كنگره ملي "وقف، حماسه اقتصادي و سبك زندگي اسلامي"

سنگر نماز وبلاگ تخصصی نماز-نماز در کلام شهیدانمناسبت روز وهفته


مقام معظم رهبري:
قرآنی شدن به این است که ملت با قرآن آمیخته بشود، به قرآن عمل کند، معرفت قرآنی را به طور کامل به دست بیاورد. ما امروز در دنیای اسلام این را کم داریم. اسم اسلام همه‌جا هست، تفاخر به اسلام همه جا هست،ُ ادعای مسلمانی همه جا هست، آنچه ما به آن نیاز داریم، ان آمیخته شدن به معارف قرآن و به عمل قرآن است، که این مسلمانی واقعی است. ما می‌خواهیم که ملت ما قرآن را بتوانند درک کنند و از آن استفاده کنند. هدف از همه‌ی این تشریفات و این مسابقه‌ها و این وقت گذرانی‌ها و این تشویق‌ها و این زحمت‌هایی که آقایان می‌کشند، هدف این است که ملت ما با قرآن آشنا بشوند. ما دوریم از قرآن، ما دوریم از قرآن. اگر یک ملتی با معرفت قرآنی آشنا بشود، بسیاری از کارها برای او آسان خواهد شد. حرکت برای او آسان خواهد شد. شما ملاحظه کنید، همین مقداری که ملت ما درهای قرآن را به روی خود باز کرد، که این به برکت انقلاب شد، ببینید چه تحولی در ملت ما به وجود آمد. ببینید چه عظمت و چه عزتی ملت ما پیدا کرد، به همین مقدار اندک حرکتی که به سمت قرآن کردیم. قرآن این جور است اگر حرکت به سمت قرآن به شکل کاملی انجام بگیرد. آن وقت این ملت همان چیزی خواهد شد که قرآن کریم خبر داده است. تاریخ را مسلمان‌ها عوض کردند به برکت قرآن.


پيام مديريت وبلاگ : با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، این وبلاگ به طور تخصصی به موارد مربوط به  قرآن واخبار مربوط  وموارد مرتبط می پردازد. با توجه به حجم بالای مطالب وبلاگ و تعداد پستهای زیاد روزانه برای استفاده از مطالب وبلاگ به قسمت موضوعات  ونیز آرشیو وبلاگ مراجعه فرمایید.


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

رقابت‌های كشوری نخستين دوره مسابقات قرآنی تسنيم در حال برگزاری است
 رقابت‌های كشوری نخستين دوره مسابقات قرآنی تسنيم از صبح امروز، 26 بهمن، با حضور 135 نفر از مديران و كاركنان دستگاه‌های فرهنگی كشور در حوزه هنری سازمان تبليغات اسلامی آغاز شده و هم‌اكنون در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، با برگزاری مراسم افتتاحيه نخستين دوره مسابقات قرآن تسنيم كه شب گذشته 25 بهمن با حضور استاد عباس سليمی، قاری ممتاز و بين‌المللی قرآن كريم، حجت‌الاسلام والمسلمين غلامی، دبير شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری، اسحاقی، معاون دبير شورای عالی انقلاب فرهنگی، مهدی قره‌شيخ‌لو، رئيس سازمان دارالقرآن‌الكريم و مينايی، رئيس بنياد ملی بازی‌های رايانه‌ای در سالن اجتماعات حوزه هنری سازمان تبليغات اسلامی برگزار شد، رقابت‌های مرحله كشوری اين دوره از مسابقات از صبح امروز 26 بهمن به شكل رسمی در حوزه هنری سازمان تبليغات اسلامی آغاز شد.

براساس اين گزارش، رقابت‌های مرحله كشوری نخستين دوره مسابقات قرآنی تسنيم با حضور 135 نفر از برگزيدگان مرحله استانی در سه بخش تلاوت، مفاهيم و حفظ قرآن و در هفت رشته كلی آغاز شده كه مسابقات قرآن بانوان و آقايان به صورت همزمان و در دو سالن مجزا در حال برگزاری است.

مرحله كشوری رقابت‌های مسابقات قرآنی تسنيم تا ظهر امروز 26 بهمن برگزار خواهد شد و با پايان يافتن اين مسابقات و مشخص شدن نتايج داوری، دو كارگاه آموزشی نيز برای مديران دستگاه‌های فرهنگی كشور پيش‌بينی شده كه اين دو كارگاه آموزشی نيز بعد از ظهر امروز از ساعت 14 تا 18 در حوزه هنری سازمان تبليغات اسلامی برگزار می‌شود.

برگزيدگان مرحله كشوری نخستين دوره مسابقات قرآنی تسنيم كه از سوی هيئت داوران اين مسابقات معرفی خواهند شد، در مراسم اختتاميه اين مسابقات كه امشب 26 بهمن‌ماه به همراه هفتمين همايش تكريم چهره‌های قرآنی برگزار خواهد شد، تجليل می‌شوند و نفرات برتر هر رشته در بخش بانوان و آقايان جوايز خود را در اختتاميه مسابقات دريافت كرده و نفرات دوم و سوم نيز جوايز خود را خارج از مسابقه دريافت می‌كنند.

يادآور می‌شود، نخستين دوره مسابقات قرآنی تسنيم با همكاری سازمان دارالقرآن ‌الكريم، آستان مقدس حضرت عبدالعظيم الحسنی(ع)، شورای توسعه فرهنگ قرآنی كشور و ... ويژه كاركنان و مديران دستگاه‌های فرهنگی كشور پيش‌بينی شده است.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در پنجشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

كنگره ملی امام حسن‌(ع) 14 اسفند برپا می‌شود
كنگره ملی امام حسن‌(ع) 14 اسفندماه سال جاری، از سوی اداره‌كل اوقاف و امور خيريه گيلان برپا می‌شود.

  اواسط مهرماه سال جاری، فراخوان مقاله كنگره ملی امام حسن(ع) اعلام و طی مدت چهار ماه 151 مقاله از اقصی نقاط كشور به دبيرخانه همايش ارسال شد.

همچنين، در حال حاضر هيئت داوران كه متشكل از تعدادی از استادان برجسته دانشگاهی است به ارزيابی آثار واصله مشغول هستند.

بنابر اين گزارش، محورهای اين كنگره در بخش‌های سياسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، نصايح و بررسی خطب و كلمات نورانی امام حسن مجتبی(ع) است.

يادآوری می‌شود، كنگره ملی امام حسن‌(ع) روز 14 اسفندماه سال جاری، از سوی اداره‌كل اوقاف و امور خيريه گيلان همراه با تجليل از نفرات برتر برپا می‌شود.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

داوری آثار جشنواره رسانه‌های ديجيتال مهدوی آغاز شد
 داوری آثار نخستين جشنواره رسانه‌های ديجيتال مهدوی آغاز شده است و تا پايان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، نخستين جشنواره رسانه‌های ديجيتال مهدوی به همت مركز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های ديجيتال و با محوريت دبيرخانه مستقر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

محتوای تلفن همراه، هنرهای ديجيتال، نرم‌افزار‌های رسانه‌ای، پايگاه‌های اينترنتی و وبلاگ‌ها از بخش‌های مختلف جشنواره رسانه‌های ديجيتال مهدوی به شمار می‌‌رود.

همچنين از ديگر محورهای جشنواره، می‌توان به فرهنگ و معارف مهدوی، مبانی مهدويت، آسيب‌شناسی مباحث مهدوی، مهدويت و آخرالزمان، حكومت در زمان غيب، مهدويت و آخرالزمان، دشمن‌شناسی اشاره كرد.

از ديگر بخش‌های جشنواره، می‌توان به آثار مكتوب در قالب ايبوك اشاره كرد تا علاقه‌مندان به اين حوزه بتوانند آثار مكتوب خود را به جشنواره ارسال كنند.

داوری آثار جشنواره از پايان هفته پيش آغاز شده است و تا پايان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت. همچنين پيش‌بينی شده بود كه اين جشنواره روز دوشنبه، 23 بهمن‌ماه به كار خود پايان دهد، اما به دليل به وجود آمدن برخی مشكلات، زمان آن به تعويق افتاد. زمان برپايی جشنواره متعاقباً اعلام خواهد شد.

عناوين داوری جشنواره رسانه‌های مهدوی در بخش جوايز اصلی بهترين نرم‌افزار فرهنگ و معارف مهدوی، بهترين پايگاه پورتال فرهنگ و معارف مهدوی، بهترين وبلاگ مهدوی، بهترين محتوای نرم‌افزار رسانه‌ای همراه مهدوی، بهترين اثر پويانمايی مهدوی با موضوع محور‌های جشنواره، بهترين ايده فعاليت ديجيتال در حوزه مهدويت، بهترين بازی رايانه‌ای مهدوی و بهترين پايگاه اينترنتی مهدوی است.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

امكان شركت در مسابقه اينترنتی «گستره دين» تا پايان بهمن‌‌ فراهم است
 مهلت پاسخگويی به پرسش‌های مسابقه اينترنتی چهارمين جشنواره ملی مطالعات قرآنی دانشجويان ايران با محوريت كتاب «گستره دين» تا پايان بهمن‌ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران‌(ايكنا)، سازمان فعاليت‌های قرآنی دانشگاهيان كشور اين جشنواره را در بخش‌های آزمون حضوری و غيرحضوری، مسابقه پيامكی، مقاله‌نويسی و برگزاری نشست‌های تخصصی با محوريت كتاب «گستره دين» ويژه دانشجويان برگزار می‌كند. شركت در مسابقه اينترنتی اين جشنواره برای عموم آزاد است.

فرصت شركت در بخش مسابقه اينترنتی تا پايان بهمن‌ماه اعلام شده است. همچنين مراسم اختتاميه و اهدای جوايز به نفرات برتر اين مسابقه، نيمه اول اسفند‌ماه سال جاری برپا می‌شود و تاكنون بيش از چهار هزار نفر در مسابقه اينترنتی گستره دين شركت كرده‌اند.

گفتنی است، چهارمين جشنواره ملی مطالعات قرآنی دانشجويان ايران با هدف اعتلای فرهنگ كتاب‌خوانی در بين دانشجويان و عموم جامعه، افزايش آگاهی دانشجويان از لزوم وجود دين در زندگی، ارتقای سطح علمی و قرآنی عموم جامعه و توجه به مبانی تحول در سبك زندگی ايمانی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اينترنتی www.quran.ir يا www.iska.ir پاسخگوی 20 پرسش چهارگزينه‌ای اين مسابقه قرآنی باشند. مهلت شركت در مسابقه اينترنتی، پايان بهمن‌ماه سال جاری اعلام شده است.

گفتنی است، كتاب گستره دين، خلاصه‌ای از كتاب انتظار بشر از دين، نوشته حضرت آيت‌الله العظمی جوادی آملی است و دانشجويان می‌توانند برای دريافت كتاب به واحدهای جهاد دانشگاهی و دفاتر فرهنگی دانشگاه‌های سراسر كشور مراجعه كنند. 


جهت مشاهده مسابقه اينجا را كليك كنيد!


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

مسابقه «آيه‌های آسمانی» در شيراز برگزار می‌شود
مسئول امور فرهنگی و فرمانده پايگاه مقاومت آستان مقدس سيد علاءالدين حسين‌بن موسی‌الكاظم (ع) از برگزاری مسابقه كتبی «آيه‌های آسمانی» در شيراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه فارس، سليمان مهدوی، مسئول امور فرهنگی و فرمانده پايگاه مقاومت آستان مقدس سيد علاءالدين حسين‌بن موسی‌الكاظم (ع) شيراز امروز سه‌شنبه، 24 بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران از برگزاری مسابقه كتبی «آيه‌های آسمانی» در شيراز خبر داد و گفت: اين مسابقه با همكاری معاونت فرهنگی ـ اجتماعی اوقاف فارس و با موضوع انقلاب اسلامی به‌صورت كتبی و در قالب سئوالات چهار گزينه‌ای برگزار می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پورتال اطلاع‌رسانی اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس به آدرسfars.awqaf.ir و دانلود سوالات و تكميل پاسخ‌نامه در اين مسابقه شركت كنند.

مهدوی تصريح كرد: شركت‌كنندگان می‌توانند حداكثر تا ساعت 17 روز پنج‌شنبه، 26 بهمن پاسخ‌نامه‌های خود را به حرم مطهر حضرت سيد علاءالدين حسين(ع) تحويل دهند.

مسئول امور فرهنگی آستان مقدس سيد علاءالدين حسين(ع) در پايان خاطرنشان كرد: قرعه كشی و اعلام برندگان همزمان با نماز مغرب و عشاء روز جمعه، 27 بهمن در جوار ضريح مطهر سيد علاءالدين حسين‌بن موسی الكاظم (ع) صورت می‌پذيرد و به قيد قرعه به 22 نفر از شركت كنندگان هدايای نفيس اهدا می‌شود.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

همايش بين‌المللی «قرآن و مستشرقان» در قم برگزار می‌شود
 همايش بين‌المللی قرآن و مستشرقان، 10 اسفند‌ماه به مدت 2 روز در مجتمع آموزش عالی امام خمينی(ره) و سالن قدس در قم برگزار می‌شود.

محمدمراد خان‌بابا، دبير اجرايی همايش بين‌المللی قرآن و مستشرقان در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه قم، گفت: همايش بين‌المللی قرآن و مستشرقان روز دهم اسفندماه در مجتمع آموزش عالی امام خمينی(ره) و سالن قدس برگزار می‌شود، اين همايش دو روزه است و هنوز تعداد كميسيون‌های تخصصی قطعی نشده است.

وی ابراز كرد: در نوبت عصر ممكن است كميسيون‌های تخصصی ادامه پيدا كند، تعداد سه كميسيون برای همايش قرآن و مستشرقان تعيين شده اما هنوز عنوان‌ها قطعی نشده است.

دبير اجرايی همايش قرآن و مستشرقان با اشاره به برنامه‌های همايش از قطعی نشدن سخنران اصلی آن خبر داد و افزود: علاوه بر سخنران افتتاحيه شاهد ارائه مقاله، سخنرانی‌های مدعوين خارج از كشور كه در حوزه استشراق كار كرده‌اند و ارائه مقالات و گزارش كميسون‌ها همچنين اهدای جوايز و تجليل از مقالات برتر خواهيم بود.

خان بابا گفت: همايش بين‌المللی قرآن و مستشرقان به‌طور كلی سه هدف عمده را مد نظر داشته است كه شامل شناخت بهتر ديدگاه‌های مستشرقان در مورد قرآن، زمينه‌سازی برای تبادل نظر بين اساتيد چامعه و مستشرقان معاصر و بهره‌گيری از روش‌های مطالعاتی جديد مستشرقان در مورد قرآن می‌شود.

وی بيان كرد: با توجه به اينكه در اين همايش ديدگاه‌ها مطرح شده و پاسخ‌های متناسب با اين ديدگاه‌ها مطرح می‌شود تعامل بين اساتيد طلاب حوزه و دانشگاه ايجاد شده تا بهتر ديدگاه‌ها را شناخته و با شبهات آشنا شوند.

وی ادامه داد: برگزاری هماييش قرآن و مستشرقان ضرورت كاربردی و راهبردی دارد و با توجه به اينكه جامعه اسلامی از كشورهای متعددی تشكيل شده و با افكار و مستشرقان برخورد می‌كنند ضرورت دارد كارشناسان و اساتيد حوزه و داشگاه از ديدگاه‌ها و نقد آن‌ها اطلاع كافی داشته باشند و با شيبوه‌های مطالعاتی آشنا شوند.

وی تأكيد كرد: اين همايش مجوز بين‌المللی از كارگروه دفتر رياست جمهوری و از كارگروه آموزش وزارت علوم تحقيقات و فناوری دارد و عده‌ای از مستشرقان را از خارج از كشور دعوت كرده‌ايم كه ارائه مقاله و سخنرانی خواهند داشت.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در سه شنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

عناوين پذيرفته شده در كنگره قرآن‌پژوهی و طب شهركرد اعلام شد

 با پايان يافتن ارزيابی و بررسی آثار ارسالی به سومين كنگره قرآن‌پژوهی و طب دانشگاه علوم پزشكی شهركرد، تعداد 15 اثر در قالب سخنرانی و پوستر برای ارائه در كنگره ياد شده مورد پذيرش هيئت داوران كنگره قرار گرفت.


سومين كنگره قرآن‌پژوهی و طب دانشگاه علوم پزشكی شهركرد يكم اسفندماه با فراهم آوردن فرصتی برای محققان، اساتيد، صاحب‌نظران و كارشناسان علوم قرآنی و علوم پژشكی در صدد است تا افراد آخرين دستاوردهای علمی پژوهشی خود را در معرض آگاهی و نقد قرار دهند.

اين همايش با طرح محورهايی از قبيل: قرآن و جامعه سالم، قرآن و درمان بيماری‌ها، قرآن و تغذيه سالم قرآن و مسئوليت‌های كيفری و مدنی و حرفه‌ای، قرآن و سلامت مادر و كودك، قرآن و سلامت در روابط انسانی، قرآن و جامعه سالم، قرآن و سلامت اقتصادی، قرآن و بهداشت محيط زيست، قرآن و حيات طيبه و قرآن و بهداشت روانی فرد خانواده برگزار خواهد شد.

در اين بين مقالاتی از قبيل بررسی ارتباط انس با قرآن و باورهای مذهبی با ميزان اضطراب مرگ در بيماران قلبی، بررسی تاثير آوای قرآن كريم بر علائم حياتی و فشار خون شريانی در بيماران بيهوش بستری در بخش آی سی يو، بهداشت روان از ديدگاه قرآن، بررسی خواص درمانی و تاثير ميوه‌های قرآنی در ارتقای سلامتی و قرآن و تغذيه سالم به صورت مقاله در اين كنگره ارائه خواهد شد.

همچنين راهكارهای سلامت جنسی نوجوانان از ديدگاه اسلام، بررسی تاثير شنيدن آوای ملكوتی قرآن كريم بر اظطراب، قرآن و دعوت به تغذيه سالم، سقط جنين از منظر قرآن، جايگاه بهداشت محيط در قرآن و روايات، اهميت محيط زيست از ديدگاه قرآن و اسلام، بررسی دستورات سلامت بخش برای مؤمنين در آيات اول سوره نور، ازدواج خويشاوندی از منظر اسلام و علم ژنتيك و پيامدهای آن نيز از جمله مواردی است كه در اين كنگره در قالب پوستر ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

دانشگاه علوم پزشكی شهركرد به عنوان نخستين مجموعه برگزار كننده اين كنگره از كليه اساتيد، پژوهشگران، صاحبنظران، كارشناسان علوم قرآنی و دانشجويان علوم پژشكی برای ارسال مقالات و ارائه آخرين دستاوردهای نوين تحقيقی خود در زمينه‌های مورد بحث همايش، مشاركت فعال و افزودن بر غنای علمی اين همايش دعوت كرده است.

براساس گزارش ايكنا، سومين كنگره قرآن‌پژوهی و طب دانشگاه علوم پزشكی شهركرد با اختصاص امتياز بازآموزی و پژوهشی و با هدف بررسی مباحث مربوط به اين حوزه، يكم اسفندماه در تالار ابن سينای دانشگاه شهركرد برگزار خواهد شد.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در سه شنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

چهارمين جشنواره قرآنی خانواده در مازندران برگزار می‌شود
مسئول دارالقرآن اداره‌كل تبليغات اسلامی مازندران از برگزاری چهارمين جشنواره قرآنی خانواده در روز جمعه، 27 بهمن‌ماه ‌در مازندران خبر داد.

سعيد قربانی، مسئول دارالقرآن اداره‌كل تبليغات اسلامی مازندران در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه مازندران، نمايندگی بابل، با اشاره به مطلب فوق، گفت: چهارمين جشنواره قرآنی خانواده از ساعت 8 صبح روز جمعه 27 بهمن ماه 91 در اردوگاه بادله ساری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تعداد يكصد و 50 خانواده در اين جشنواره شركت كردند، افزود: این خانواده‌ها در چهار رشته ترتيل، حفظ سوره مباركه حجرات، تفسير سوره مباركه حجرات و دانستنی‌های قرآن از مصطفی اسرار به رقابت با يكديگر می‌پزدارند.

قربانی ضمن اشاره به حضور يكصد و 20 خانواده در سومين جشنواره قرآنی خانواده مازندران، تصريح كرد: به چهار خانواده برتر دو نفره، سه نفره، چهارنفره و پنج نفره و جوايز نفيسی اهدا می‌شود.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در سه شنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

اولين كنگره ملی «جهاد ملی اثرزدائی از تهاجم اقتصادی در سايه توليد ملی»

اولين كنگره ملی «جهاد ملی اثرزدائی از تهاجم اقتصادی در سايه توليد ملی» با حضور مسئولان و صاحب‌نظران كشوری و استانی روز 26 بهمن‌ماه جاری در تبريز برگزار می‌شود.


  اولين كنگره ملی «جهاد ملی اثرزدائی از تهاجم اقتصادی در سايه توليد ملی» با حضور مسئولان و صاحب‌نظران كشوری و استانی باموضوع «تقدير از مديران جهادگر اقتصاد مقـاومتـی در سال توليد ملی، حمايت از كار و سرمايه ايرانی» با شركت يك هزار نفر از مديران منتخب بخش دولتی و خصوصی سراسر كشور از بزرگترين واحدهای صنعتی، توليدی، خدماتی و تجاری و نيز مسئولان بلندپايه كشوری در تبريز برگزار خواهد شد.

اين كنگره روز پنجشنبه، 26 بهمن‌ماه جاری با حضور مسئولان كشوری و استانی، صاحب‌نظران و نخبگان دانشگاهی و حوزوی در سالن همايش‌های بين‌المللی مصلای امام خمينی(ره) تبريز برگزار می‌شود.

برپايه اين گزارش، «اقتصاد مقاومتی و توليد ملی، حمايت از كار و سرمايه ايرانی»، «اقتصاد مقاومتی و جهاد اقتصادی»، «اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی ــ ايرانی پيشرفت»، «اقتصاد مقاومتی و فرهنگ مقاومت»، «اقتصاد مقاومتی و ديپلماسی مقاومت»، «اقتصاد مقاومتی، راهكارهای فعال در مواجهه با تحريم اقتصادی» و ... محورهای اين كنگره را شامل می‌‌شوند.

دبير اين كنگره با بيان اينكه اين كنگره با هدف مفهوم‌پردازی، گفتمان‌سازی و ساده‌سازی الگوی مقاومتی در شئون مختلف اقتصادی كشور برگزار می‌شود، افزود: اين كنگره با مشاركت استانداری آذربايجان شرقی، كميسيون حقوق بشر اسلامی، اداره‌كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آذربايجان شرقی، اداره‌كل آموزش و پرورش، صدا و سيمای آذربايجان شرقی و صنايع دولتی و خصوصی و اتاق‌های بازرگانی استان برگزار خواهد شد و حضور كليه علاقه‌مندان و صاحب‌نظران در همايش بلامانع خواهد بود.

هادی ابراهيمی سنائی يادآور شد: اين كنگره با رويكرد «اقتصاد مقاومتی با رهيافت توليد ملی» 26 بهمن‌ماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اطلاع‌رسانی كنگره به نشانی www.iraniran.info مراجعه كنند يا با دبيرخانه به شماره 14 14 330 – 0411 تماس بگيرند.


برای مراجعه به پايگاه اطلاع‌رسانی كنگره اينجا كليك كنيد!


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در سه شنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

29 اثر در مرحله نهايی جشنواره «بازی‌نامه‌نويسی قرآنی» به رقابت می‌پردازند
 دبير اجرايی نخستين جشنواره «بازی‌نامه‌نويسی قرآنی» گفت: از ميان 42 اثر رسيده به دبيرخانه «بازی‌نامه نويسی قرآنی»، 29 اثر به مرحله داوری نهايی راه يافته است.

شهروز ميرعظيمی، دبير اجرايی نخستين جشنواره بازی‌نامه‌نويسی قرآنی، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) با اشاره به روند برگزاری جشنواره بازی‌نامه‌نويسی قرآنی، اظهار كرد: مهلت ارسال آثار به جشنواره تا 10 بهمن‌ماه اعلام شده بود كه تا زمان مقرر، 42 اثر به دبيرخانه رسيد كه از ميان اين تعداد، 29 اثر به مرحله داوری نهايی راه يافتند.

وی افزود: 29 اثری كه اكنون در مرحله داوری نهايی قرار دارد براساس محتويات و مرتبط با محورهای جشنواره بازی‌نامه‌نويسی قرآنی است كه از اين تعداد 11 اثر در حوزه بازی‌نامه‌نويسی قرآنی قرار دارد و مابقی به طور خاص به حوزه ايده مربوط می‌شود.

دبير اجرايی نخستين جشنواره بازی‌نامه‌نويسی قرآنی تصريح كرد: پيش‌بينی می‌شود داوری نهايی آثار تا فردا، سه‌شنبه، 24 بهمن‌ماه به پايان می‌رسد و برگزيدگان انتخاب خواهد شد.

وی بيان كرد: نخستين جشنواره بازی‌نامه‌نويسی قرآنی پنجشنبه، 26 بهمن‌ماه در همايش تكريم از چهره‌های قرآنی كه به همت سازمان دارالقرآن الكريم در حوزه هنری برگزار می‌شود به پايان خواهد رسيد و در بخشی از اين همايش از برگزيدگان جشنواره تجليل خواهد شد.

ميرعظيمی اظهار كرد: مهمانان مراسم اختتاميه جشنواره بازی‌نامه‌نويسی قرآنی هنوز 100 درصد مشخص نيست، اما براساس هماهنگی‌های صورت گرفته مهدی اخوان‌بهابادی، دبير شورای عالی فضای مجازی، بهروز مينايی، مديرعامل بنياد ملی بازی‌های رايانه‌ای، طالب‌پور از تبيان و خطيبی از شركت نشر الكترونيك حضور خواهند داشت.

وی افزود: هدف از فراخوان جشنواره بازی‌نامه‌نويسی قرآنی اين است كه هر دو گروه مذهبی و متخصص كنار هم قرار بگيرند تا شاهد توليد بازی‌های رايانه‌ای قرآنی باشيم. همچنين قرار است از اين ايده‌ها و بازی‌نامه‌ها برای توليد بازی‌های رايانه‌ای بهره‌‌مند شويم.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در دوشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

نامزدهای پنجمين جشنواره وب ايران در ۵۴ گروه معرفی شدند
دبيرخانه پنجمين جشنواره «وب ايران» اسامی نامزدهای دريافت تنديس بهترين وب‌سايت سال ۱۳۹۱ را در 54 گروه كه دو گروه وب‌سايت‌های دفاع مقدس و دين و معارف نيز در آن گنجانده شده است، اعلام كرد.

شايان شليله، دبير جشنواره وب ايران در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران‌(ايكنا) با بيان اين مطلب گفت: اسامی نامزد‌های دريافت تنديس بهترين وب‌سايت سال 1391 پنجمين جشنواره «وب ايران» اعلام شد و اسامی تمامی سايت‌های نامزد در نشانی اينترنتی directory.iranwebfestival.com/1391 قابل مشاهده است.

وی تصريح كرد: اختتاميه پنجمين جشنواره وب ايران چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه، ساعت 16 در سالن همايش‌های پژوهشگاه فضای مجازی (شورای عالی فضای مجازی) با حضور مديران وب‌سايت‌های برتر فارسی٬ مديران سايت‌های كانديدا و داوران برتر پنجمين جشنواره وب ايران برگزار می‌شود.

گفتنی است، جشنواره وب ايران امسال با حمايت مركز رسانه‌های ديجيتال وزارت فرهنگ و ارسال اسلامی برگزار می‌شود. از ملاك‌های داوری در پنجمين جشنواره وب ايران می‌توان به محتوا(Content)، ساختار و مسير(Navigation)، طراحی ديداری (Visual Design)، كاركرد(Performance)، تعامل(Interactivity) و تجربه كلی(Overall Experience) اشاره كرد.


در بين گروه‌های مختلف وب‌سايت‌هايی كه مورد بررسی قرار گرفت، وب‌سايت‌های دو گروه دين و معارف و دفاع مقدس نيز در پنجمين جشنواره وب ايران معرفی ‌شدند كه در بخش وب‌سايت‌های دفاع مقدس وب‌سايت‌های

dajjal.ir

ghahremaneman.com

khayen.ir

mnab.ir

rangekhoda.ir

و در بخش دين و معارف كانديداها عبارت بودند از؛

eporsesh.com

islamquest.net

karbobala.com

shiaha.com

zohur12.ir

علاقه‌مندان می‌توانند برای دريافت اطلاعات بيشتر درباره جشنواره وب ايران به نشانی www.iranwebfestival.com مراجعه كنند. 


برای مشاهده اسامی برترين‌وب‌سايت‌ها اينجا را كليك كنيد!


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در دوشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

اولین فراخوان روشهای اثربخش در حوزه آموزش و ترویج قرآن کریم
اولین فراخوان روشهای اثربخش در حوزه آموزش و ترویج قرآن کریم با مشارکت دستگاه های قرانی و نیز معلمین و مرجین کشور بر اساس اهداف شرایط زیر برگزار می گردد:

هدف:
•    شناسایی روشهای مؤثر در امر آموزشهای عمومی ، تخصصی و تبلغ قرآن کریم
•    شناسایی معلمین و مروجین فعال و اثرگذار در امر آموزشهای عمومی ، تخصص و تبلغ قرآن کریم
•    تجلیل از پدید آورندگان آثار برتر  در حوزه آموزشهای عمومی ، تخصص و تبلغ قرآن کریم
•    تجلیل از معلمین و مروجین فعال و اثرگذار در امر آموزشهای عمومی ، تخصص و تبلغ قرآن کریم
•    انتقال روشهای اثر بخش به شبکه بزرگ معلمین و مروجین قرآن کریم در سراسر کشور
موضوعات قابل ارائه:
•    نرم افزار، پاورپوینت ، CD  ، DVD  طراحی و اجرا شده در حوزه آموزشهای عمومی ، تخصص و تبلغ قرآن کریم.
•    فیلم از کلاسها آموزشی و یا برنامه های تبلغی اجرا شده در حوزه آموزشهای عمومی ، تخصص و تبلغ قرآن کریم.
•    آثار مکتوب منتشر و اجرا شده در حوزه آموزشهای عمومی ، تخصص و تبلغ قرآن کریم.
•    آثار کمک آموزشی تولید و اجرا شده در حوزه آموزشهای عمومی ، تخصص و تبلغ قرآن کریم.
زمانبندی:
•    معلمین ، مروجین و پدید آورندگان آثار مذکور می توانند آثار خود را از پانزدهم بهمن ماه 91 لغایت پانزدهم اردیبهشت ماه 92 به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
•    نتایج ارزیابی هیأت داورن همزمان با ولادت حضرت امام علي عليه السلام  و  فتح خرمشهر و روز مقاومت، ايثار و پيروزي « سوم خرداد»  اعلام میگردد.
آثار برتر :
•    به آثار برتر علاوه بر هدایای نقدی لوح و تندیس جشنواره تقدیم خواهد گردید
•    آثار برتر در برنامه های سیمای قرآن و نیز رادیو قرآن و با حضور پدید آورندگان اثر به جامعه قرآنی معرفی خواهند شد.
•    آثار برتر جهت استفاده سایر معلمین و مروجین قرآن  به تمامی مؤسسات قرانی معرفی خواهد شد.
تذکرات:
•    لازم است کلیه آثار در 3 نسحه به دبیرخانه طرح ارسال گردد
•    آثار ارسال شده به جشنواره عودت داده نخواهد شد.
دبیرخانه طرح:
تهران: ضلع جنوب غربي ميدان فردوسي  . جنب برج بزرگ شاهنامه شماره 23 طبقه اول واحد دفتر اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور   كد پستي: 1131963783      
•    ایمیل: 3131388@ gmail.com         تلفن : 66757955 . 66757956 نمابر 66710593
سازمانها و نهادها:
•    اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور
•    سازمان دارالقرآن الکریم
•    سیمای قرآن و معارف
•    معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
•    معاونت فرهنگی اوقاف و امور خیریه
•    اتحادیه تشکلهای قرآنی مردمی کشور
•    رادیو قرآن


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در یکشنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

دو برگزيده جشنواره ملی «شعر فارسی قرآنی» تجلیل شدند
كارشناس قرآنی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از تجليل دو نفر از برگزيدگان نخستين جشنواره ملی «شعر فارسی قرآنی» در اختتاميه جشنواره بين‌المللی آيات در تهران خبر داد.

مليحه امير حكيمی، كارشناس قرآنی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه فارس، با اشاره به برگزاری مراسم اختتاميه دومين جشنواره بين‌المللی آيات كه 19 بهمن‌ماه در تهران برگزار شده بود، گفت: در اين آئين از دو نفر از برگزيدگان نخستين جشنواره ملی «شعر فارسی قرآنی» كه به ميزبانی شيراز برگزار شده بود، تجليل شد.

وی افزود: مريم اسلامی برگزيده شعر كودك و نوجوان و حسنا محمدزاده برگزيده شعر كلاسيك دو نفر برگزيده در جشنواره ملی «شعر فارسی قرآنی» بودند كه در اين مراسم تجليل شدند.

اميرحكيمی خاطرنشان كرد: علاوه بر برگزيدگان از 3 نفر از دست‌‌اندركاران برگزاری نخستين جشنواره ملی «شعر فارسی قرآنی» كه دبيرخانه دائمی آن در شيراز استقرار می‌يابد، تجليل شد.

كارشناس قرآنی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با بيان اينكه در آیين اختتاميه دومين جشنواره بين‌المللی آيات برگزيدگان از 22 استان كشور حضور داشتند، گفت: در حاشيه اين مراسم آثار برگزيده هر جشنواره كه از جشنواره ملی «شعر فارسی قرآنی» نيز 10 اثر به‌صورت شاسی در نمايشگاهی در جوار محل برگزاری مراسم اختتاميه يعنی راهروی تالار وحدت تهران به نمايش گذاشته شد.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

نمايشگاه «بسم‎الله» در خرم‌آ‌باد برپا شد
نمايشگاه «بسم‎الله» با عنوان مشق عشق، روز جمعه، 20 بهمن‌ماه در نگارخانه شهيد هژبر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان خرم‌آباد برپا شد.

سيدنواب حجازی، مسئول برگزاری نمايشگاه مشق عشق در خصوص اين نمايشگاه گفت: نمايشگاهی از آثار دانشجويان رشته گرافيك جهاد دانشگاهی لرستان با عنوان مشق عشق در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم‎آباد در معرض نمايش قرار گرفته است.

وي با بيان اين‌كه در اين نمايشگاه 35 تابلوی منقش شده به كلمه «بسم‎الله» به نمايش گذاشته شده است، ادامه داد: اين نمايشگاه تا 28 بهمن‌ماه صبح و عصر آماده بازديد علاقمندان است.

حجازي در ادامه با بيان اين‌كه دانشجويان به فراخور توان خود آثاری را ارائه داده‎اند كه در حد خود بی‎نظيرند، عنوان كرد: از نظر سطح كيفی و قالب هنری، اين آثار جز اولين تجربه دانشجويان كاردانی گرافيك اين مركز هستند و سعی بر آن بود كه از تمام توان برای كيفيت‎بخشی به كار، استفاده شود.

مسئول برگزاری اين نمايشگاه با بيان اين‌كه در آثار ارائه شده دو نوع ايده به كار رفته، اظهار كرد: در اين نمايشگاه همچنان كه از نام آن پيداست، بسم‎الله آغازگر و شروع كننده هر كار است كه در آن نوعی همگرايی مذهب، فرهنگ و هنر است؛ در واقع بسم‎الله خود يك كليد است و دانشجويان كليدهايی ساخته‎اند برای باز كردن درهايی كه به شناخت بهتر خود و خدای خود می‎انجامد.

حجازی بيان كرد: هدف از برگزاری اين نمايشگاه در برگيرنده نوع معرفت است و اين معرفت می‌تواند در قالب قرآن و شناخت بهتر آن باشد.

وی بيان كرد: با توجه به سابقه تاريخی لرستان و شهر خرم‎آباد، می‎طلبد مسوولان امر برای برپايی دانشگاه‎های هنری در مركز استان تمام تلاش خود را كرده و در فعال كردن رشته‎های هنری متناسب با فرهنگ بومی استان مدنظر بگيرند و از حذف نابجای بعضی رشته‎ها و جابجايی آنها به ديگر مراكز دانشگاهی استان پرهيز شود.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

اول اسفندماه جاری؛ برگزاری مراسم اهدای جوايز به برگزيدگان مسابقه پيامكی «قرآن»
 در راستای برگزاری مسابقه پيامكی «قرآن» از سوی اتحاديه مؤسسات قرآنی ـ مردمی شميرانات، سرای محله دارآباد و سرای محله اكباتان، مقرر شده است تا مراسم اهدای جوايز به برگزيدگان اين دور از مسابقه اول اسفندماه سال جاری برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا)، پيرو تعامل قرآنی كه بين مؤسسه بشرای وحی، اتحاديه مؤسسات قرآنی ـ مردمی شعبه شميرانات، سرای محله دارآباد و سرای محله اكباتان صورت گرفت، مسابقه پيامكی قرآن به مناسبت سی و چهارمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

در اين مسابقه قرآنی بالغ بر 12 هزار نفر از شهروندان تهرانی شركت كردند و از اين ميان تنها هشت هزار و 900 نفر به سؤالات پاسخ صحيح داده‌اند.

گفتنی است، به 114 نفر به قيد قرعه جوايزی از قبيل هزينه سفر به كربلا، مشهد مقدس، قرآن صوتی، تنديس طلا، تلفن همراه، كارت هديه، بن خريد و ... اهدا خواهد شد.

يادآور می‌شود، مراسم قرعه‌كشی 13 بهمن‌ماه با حضور مرتضی طلائی، رئيس كميسيون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، آزاده، شهردار ناحيه 6، توان، مدير امور استان‌ها، محسن آهنج، مديرعامل مؤسسه نگاه ايرانيان، پوريا لوايی، مديرعامل مؤسسه همای سعادت و تيرا، مدير محله اكباتان انجام شد.

مقرر شده است تا مراسم اهدای جوايز به برگزيدگان اين دور از مسابقه اول اسفندماه سال جاری با حضور كادر اجرايی و مسئولان قرآنی برگزار شود.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

مسابقه قرآنی در مسير راهپيمايی يوم‌الله 22 بهمن برگزار می‌شود
شبكه قرآن و معارف سيما با حضور در مراسم راهپيمايی يوم‌الله 22 بهمن، مسابقه‌ای قرآنی برای عموم علاقه‌مندان برگزار می‌كند.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، مسابقه قرآنی در مسير راهپيمايی يوم‌الله 22 بهمن از ساعت 9:30 تا 12 روز يكشنبه 22 بهمن به همت شبكه قرآن و معارف سيما برای عموم مردم و شهروندان برگزار می‌شود.

براساس اين گزارش، اين مسابقه قرآنی كه برای برگزاری آن پرسش‌نامه‌هايی در نظر گرفته شده شامل دو پرسش قرآنی است كه شهروندان و علاقه‌مندان به شركت در اين مسابقه بايد پاسخ‌نامه‌های خود را تحويل جايگاه شبكه قرآن و معارف سيما دهند و يا از طريق پيامك به شمار‌ه‌ای كه در پرسش‌نامه‌ها قرار داده شده، ارسال كنند.

اين مسابقه 22 برنده خواهد داشت كه برندگان آن از طريق قرعه‌كشی مشخص و در يكی از برنامه‌های شبانه شبكه قرآن و معارف سيما معرفی و تجليل می‌شوند.

گزارش ايكنا حاكی است، شبكه قرآن و معارف سيما با حضور در راهپيمايی 22 بهمن، علاوه بر برگزاری مسابقه‌ قرآنی، برنامه حضور مسئولان نهادهای قرآنی كشور در جايگاه اين شبكه را نيز پيش‌بينی كرده كه در اين برنامه، قره‌شيخلو رئيس سازمان دارالقرآن‌الكريم، توپچی رئيس فرهنگسرای قرآن، دكتر منصوری از مبارزان قبل از انقلاب و شاهنگيان از عوامل سازنده سرود «خمينی ای امام» حضور خواهند داشت.

يادآور می‌شود، برنامه شبكه قرآن و معارف سيما در مسير راهپيمايی 22 بهمن، با اجرای سيدكمال هاشم‌زاده، سيدوحيد مرتضوی، نصرت‌الله حسينی، مهدی صفر و تهيه‌كنندگی علی ويسی به روی آنتن اين شبكه تلويزيونی خواهد رفت.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

همايش «ترويج فرهنگ وقف» در قم برگزار شد
 همايش «ترويج فرهنگ وقف» با همكاری حوزه‌های علميه و سازمان اوقاف و امور خيريه برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی اداره‌كل اوقاف و امور خيريه استان قم، همايش «ترويج فرهنگ وقف» با همكاری حوزه‌های علميه و سازمان اوقاف و امور خيريه، در سالن همايش‌های مدرسه علميه دارالشفاء برگزار شد.

اين همايش كه به منظور ترويج سنت حسنه وقف و استفاده از ظرفيت‌های حوزه‌های علميه در راستای احيای اين امر الهی برگزار شده است، با حضور مدير حوزه‌های علميه، اعضای شورای عالی حوزه‌های علميه، اعضای جامعه مدرسين حوزه‌های علميه، اساتيد و فضلای حوزه‌های علميه، رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه، معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خيريه، نماينده سازمان اوقاف و امور خيريه در حوزه‌های علميه، مديركل اوقاف و امور خيريه استان قم و ديگر مسئولان اوقاف و امور خيريه استان قم برپا شد.

در ابتدای اين همايش پس از قرائت قرآن كريم توسط حجت‌الاسلام والمسلمين نجفی‌نيا، نماينده سازمان اوقاف و امور خيريه در حوزه‌های علميه و دبير همايش ترويج فرهنگ وقف، به بيان نكاتی در رابطه با اين همايش پرداخت و پس از آن نيز، متن بيانيه آيت‌الله نوری همدانی در خصوص همايش ترويج فرهنگ وقف در حوزه‌های علميه قرائت شد.

رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه نيز به با اشاره به مشكلات و موانع ترويج فرهنگ وقف، راهكارهايی جهت رفع اين موانع با همكاری حوزه‌های علميه ارائه داد.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

برپايی نمايشگاه «نسخ خطی» در ايالت پنجاب
نمايشگاه نسخ خطی از سوی مسجد جامع حاجی‌آباد شھر فيصل‌آباد، واقع در ايالت پنجاب پاكستان در اين مسجد در حال برپايی است.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه منطقه غرب و جنوب غرب آسيا، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور جمعی از علما، اندیشمندان دینی و تعداد کثیری از علاقه‌مندان به هنرهای اسلامی روز پنج‌شنبه، 19 بهمن‌ماه، افتتاح شد و تا روز پنج‌شنبه، 26 بهمن‌ماه، ادامه دارد.

در این نمایشگاه آثار اسلامی و قرآنی خطی و قلمی که توسط خطاطان معروف و برجسته این کشور همچون غلام شبير خلق شده‌اند، برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند عرضه شده‌ است.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

برنامه‌های سومين جشنواره قرآنی آيات تا پايان سال جاری اعلام می‌شود
 معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بيان اينكه سياست‌های كلی سومين جشنواره قرآنی آيات اسفندماه مشخص خواهد شد، گفت: برنامه‌های سومين دوره جشنواره قرآنی آيات تا پايان سال در سطح كشوری و بين‌المللی اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، حجت‌الاسلام والمسلمين حميد محمدی، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه گفت‌و‌گوی جمعه اخبار قرآنی كه از شبكه قرآن و معارف سيما پخش شد، با اشاره به برگزاری اختتاميه دومين جشنواره قرآنی آيات كه شب گذشته در تالار وحدت برگزار شد، شعار اين دوره از جشنواره را «انسان، قرآن و هنر» دانست و گفت: در اين شعار، قرآن بين هنر و انسان واقع شده كه هر سه مخلوق خداوند هستند با اين تفاوت كه مخلوق اول و سوم حقيقت خود را از مخلوق دوم می‌گيرند.

حجت‌الاسلام محمدی با بيان اينكه انسان قبل از اينكه خلقت انسانی داشته باشد خلقت قرآنی دارد، افزود: هنر به عنوان مخلوق الهی نيز تمام حقيقت خود را از قرآن دريافت می‌كند و برای اينكه بتوانيم در سطح ملی توجه ويژه به دانش‌های قرآن‌بنيان داشته و تعريف روشنی از هنر داشته باشيم اين شعار را برای دومين جشنواره قرآنی آيات انتخاب كرديم تا بتوانيم يك توجه ويژه به جايگاه و رسالت و پايه بودن قرآن داشته باشيم.

دومين جشنواره قرآنی آيات در شش محور اصلی برگزار شد

وی با يادآوری اينكه دومين جشنواره قرآنی آيات در شش محور اصلی برگزار شد، گفت: هنرهای نمايشی، سينمای قرآنی، تئاتر قرآنی، انيميشن، فيلم‌نامه‌نويسی، رسانه‌های ديجيتال و رسانه‌‌های مكتوب از جمله محورهای اين دوره از جشنواره قرآنی آيات هستند و همچنين ادبيات قرآنی در زبان‌های عربی، فارس، كردی، تركی و ... از ديگر محورهای اين جشنواره به شمار می‌آيد.

معاون قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اين بخش از سخنان خود با عنوان اين مطلب كه دومين جشنواره قرآنی آيات شامل 25 جشنواره است، گفت: 22 جشنواره از جشنواره‌های قرآنی آيات فقط جشنواره بوده و سه جشنواره از اين جشنواره‌ها نيز جشنواره‌همايش است.

وی با بيان اينكه در مجموع 110 هزار اثر به جشنواره قرآنی آيات ارسال شده است، عنوان كرد: 60 هزار اثر از آثار ارسال شده به جشنواره در بخش مسابقه شركت داده شده‌اند كه تعداد آثار شركت داده شده در هر جشنواره بنا به محوريت جشنواره زياد، متوسط يا كم است.

محمدی با اشاره به دومين جشنواره قرآنی آيات كه امسال به صورت جدی در محورهای سينما و تئاتر قرآنی ورود پيدا كرد، ادامه داد: يكی از دستاوردهايی كه در اين دوره از جشنواره تئاتر قرآنی آيات به دست آورديم توليد 50 تئاتر فاخر قرآنی بود كه اين كار بسيار ارزشمند است و همچنين يكی از كارهايی كه بنا داريم از سومين دوره جشنواره قرآنی آيات دنبال كنيم تئاتر و داستان قرآنی و داستان‌خوانی و داستان‌گويی قرآنی است.

وی با عنوان اين مطلب كه كارهايی كه در جشنواره‌های آيات دنبال می‌كنيم با دستمايه‌های قرآن و عترت است، ادامه داد: در اين جشنواره تلاش داشته‌ايم كه از اساتيد فن در هر رشته برای داوری آثار استفاده كنيم تا از اين طريق از كسانی كه در جشنواره شركت داشته‌اند پشتيبانی كنيم و آثار حاضر در جشنواره را به بهترين شكل مديريت كنيم.

كار برای برگزاری سومين جشنواره قرآنی آيات آغاز شد

معاون وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه اين بخش از سخنان خود با يادآوری برگزاری اختتاميه دومين جشنواره قرآنی آيات، عنوان كرد: با برگزاری اختتاميه دومين جشنواره قرآنی آيات، كار برای برگزاری سومين جشنواره قرآنی آيات آغاز شد و سياست‌گذاری نهايی و اجرايی برای برگزاری سومين دوره جشنواره در هفته اول اسفند‌ماه انجام خواهد شد.

وی با بيان اينكه تمامی برنامه‌های سومين دوره جشنواره قرآنی آيات را تا پايان سال اعلام خواهيم كرد، افزود: مرحله شهرستانی سومين جشنواره قرآنی آيات تا پايان سال برگزار خواهد شد و مرحله استانی جشنواره نيز از 13 تا 15 شعبان در استان‌های سراسر كشور برگزار می‌شود و زمان برگزاری مرحله كشوری اين جشنواره نيز همزمان با ماه مبارك رمضان خواهد بود.

محمدی در بخش ديگری از سخنان خود با بيان اينكه مرحله بين‌المللی سومين جشنواره قرآنی آيات، سال آينده همزمان با ميلاد پيامبر اكرم(ص) برگزار خواهد شد، ادامه داد: اختتاميه اختتاميه‌های اين جشنواره با عنوان جشنواره قرآنی آيات فجر با گستردگی و موضوعات بيشتری همزمان با ايام‌الله دهه فجر سال 92 در تهران برگزار می‌شود.

وی با بيان اينكه برای برگزاری سومين جشنواره قرآنی آيات بايد تعاملات بيشتری با سازمان‌ها و نهادهای مختلف داشته باشيم، عنوان كرد: تلاش می‌كنيم در برگزاری سومين دوره جشنواره تعاملات خوبی با ساير معاونت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشيم و معاونت سينمايی، هنرهای تجسمی و ... را نيز درگير فعاليت‌های قرآنی و جشنواره قرآنی آيات كنيم.

«سبك زندگی دينی»؛ محور برگزاری سومين جشنواره قرآنی آيات

وی با يادآوری اينكه هر يك از سازمان‌ها و نهادها بنا به توانمندی‌های خود در سومين سال جشنواره قرآنی آيات ورود پيدا می‌كنند، ادامه داد: «سبك زندگی دينی» محور برگزاری سومين جشنواره قرآنی آيات خواهد بود كه با در نظر گرفتن اين شعار تلاش خواهيم كرد تا سبك زندگی دينی را از طريق توليدات فرهنگی و هنری توسعه دهيم و همچنين، وزارت آموزش و پرورش را كه متولی تعليم و تربيت در كشور است را نيز وارد اين حوزه كنيم.

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه اين بخش از سخنان خود با يادآوری اينكه ارتباط نزديك خود را با وزارت آموزش و پرورش برقرار كرده‌ايم، ادامه داد: تلاش خواهيم كرد تا سومين جشنواره قرآنی آيات بخش دانش‌آموزی را فعال كنيم و توجه ويژه‌ای به حضور دانش‌آموزان در اين جشنواره داشته باشيم.

وی در بخش پايانی سخنان خود با اشاره به برگزاری دومين جشنواره مطبوعات و نشريات قرآنی آيات، گفت: اين جشنواره از جمله جشنواره‌هايی بود كه با ارسال آثار بسياری روبه‌رو شد و ‌در نهايت 30 هزار اثر به دبيرخانه اين جشنواره ارسال شد كه البته به اين دليل كه 70 درصد نشريات و مطبوعات كشور در تهران مستقر هستند، دبيرخانه اين جشنواره را در اداره‌‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران داير كرديم و البته برگزاری اين جشنواره نيز با حمايت ويژه‌ای از سوی سازمان‌ها و نهادها روبه‌رو شد.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

برگزاری مسابقه مقاله‌نويسی «قرآن و ائمه(ع)» در اروميه
مسابقه مقاله‌نويسی «قرآن و ائمه(ع)» به مناسبت سی و‌ چهارمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی در مؤسسه اطهر اروميه برگزار می‌شود.

مرضيه عليپور، مديرمسئول مؤسسه اطهر اروميه، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا)، با اعلام اين خبر گفت: مسابقه مقاله‌نويسی «قرآن و ائمه(ع)» به مناسبت آغاز ايام‌الله دهه فجر و سی و‌ چهارمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی در مؤسسه اطهر اروميه برگزار می‌شود.

وی بيان كرد: علاقه‌مندان به شركت در اين مسابقه تا يكشنبه، 22 بهمن‌ماه جاری فرصت دارند تا مقالات خود را با موضوع تعيين شده به مؤسسه تحويل دهند.

عليپور در ادامه اظهار كرد: پس از پايان مهلت ارسال آثار 3 داور مشخص شده به داوری مقالات دريافت شده می‌پردازند و در پايان به 5 نفر برتر طی مراسمی كه به‌مناسب دهه فجر برگزار خواهد شد، جوايزی اهدا شده و از آنان تقدير می‌شود.

وی در پايان خاطرنشان كرد: علاقه‌مندان جهت شركت در اين مسابقه و كسب اطلاعات بيشتر می‌توانند با شماره تلفن 04412246945 تماس حاصل كنند.


موضوع : اخباروگزارشهای قرآنی

نوشته شده توسط سیدجعفر فاطمی نوش آبادی در شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngحماسه های اخیر

:: پست ثابت+مسابقه وبلاگ نویسی کنگره ملی وقف
::
:: وزارت آموزش و پرورش منتشر کرد :ویژه نامه اندیشه قرآنی امام خمینی (ره)
:: داوری ‌مسابقه وبلاگ‌نویسی نماز 18 فروردین آغاز می‌شود
:: پرتال مرجع جهانی قرآن راه‌اندازی می‌‌شود
:: فراخوان وبلاگ‌نویسی «بانوی بی‌حرم» منتشر شد
:: نمایشگاه منبت با محتوای آیات قرآنی برگزار می‌شود
:: مجموعه ویژه‌‌نامه‌های «هفته وقف» منتشر شد
:: کوچکترین نسخه قرآن جهان رونمایی شد
:: وزیر ارشاد: نیازی به تشکیل وزارت قرآن نیست
:: ثبت‌نام اينترنتی جشنواره قرآنی آيات ادامه دارد
:: انتشار نسخه ديجيتال كتاب «عدم تحريف قرآن»
:: مسابقه كتابخوانی «لبيك» در مشهد برگزار می‌شود
:: دومين همايش بين‌المللی ولايت 9 و 10 آبان برگزار می‌شود
:: كتاب «دانشنامه حج» منتشر شد


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngدرباره زلال وحی
سيدجعفرفاطمي نوش آبادي متولد1353،كارشناس مديريت وبرنامه ريزي آموزشي، مدير دبستان شهيد تقوي شاد شهرنوش آباد درشهرستان آران وبيدگل در استان اصفهان و9 كيلومتري شمال كاشان، سرگروه مديران مدارس ابتدايي شهرستان آران وبيدگل،عضو شوراي آموزش وپرورش شهرستان- خبرنگار افتخاری ایکنا-وبلاگ نویس مذهبی-مدرس افتخاری دوره های وبلاگ نویسی-عضوگروه مشاوران جوان مدیریت آموزش و پرورش آران وبیدگل
fatemi400@yahoo.com

قرآن آنلاین

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngتقویم روز

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngجشنواره های قرآنی

 

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngپیوند های زلال وحی

:: لینک زلال وحی در پیوندها
:: ماه مبارک رمضان
:: ختم اینترنتی قرآن کریم
:: دومین جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی
:: دانشكده فني و حرفه‌اي دختران دكتر شريعتي
:: دبیرخانه جشنواره های قرآنی
:: جشنواره ملی «ايده‌پردازی در فضای مجازی»
:: حوردیس
:: کلام الهی
:: مصباح وبلاگ علمی وقرآنی موسسه مهدقرآن تبریز
:: گروه تواشیح و همخوانی معراج النبی (ص) شهرستان بابل
:: دارالقرآن شهرداري اسلامشهر
:: دریچه ای رو به قرآن
:: دومین المپیاد نور
:: فتوبلاگ قرآنی آیه های باران
:: موسسه علوم قرآنی نورالمبین
:: شبکه اجتماعی راسخون
:: شيعه چت
:: شبكه اجتماعي مدينه
:: جامعه مجازي نصر
:: موسسه قرآني ام الكتاب
:: وبلاگهای فاطمی
:: جشنواره شمسه
:: دومين المپياد نور در شهرستان لنجان
:: پایگاه اطلاع رسانی یاسین
:: مسابقه بزرگ قرآنی جرعه جرعه از زلال وحی
:: جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی قرآنی
:: پایگاه اطلاع رسانی یاسین مشهد
:: مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی فرصت
:: ثبت نام در مسابقه جرعه جرعه از زلال وحی
:: بازدید مجازی از نمایشگاه قرآن
:: تحلیلات
:: دائرة المعارف قرآن كريم (8جلد)
:: لینک معرفی زلال وحی در ایکنا
:: جشنواره بين‌المللي وبلاگ نويسي قرآني (آيات)استان آذربايجان شرقي
:: موسسه موقوفه مكتب القرآن ثارالله
:: طرح بزرگ قرآنی 1445 - با محوریت سوره مبارکه انفال
:: همخوان اولین سایت مرجع موضوعی بروزترین وبلاگ های ایرانی و فارسی زبان
:: پايگاه اطلاع رساني سازمان اوقاف و امور خيريه
:: سازمان فعالیت های قرآنی دانشجویان کشور
:: پورتال ملی مساجد كشور
:: دانلود ختم قرآن-حرم حضرت معصومه (س)
:: منظومه جشنواره های قرآنی آیات
:: شبکه قرآن و معارف سیما
:: هشتمین جشنواره بسم الله
:: پایگاه اطلاع رسانی هلال
:: پایگاه اطلاع رسانی موسسه قرآنی بشری
:: شورای عالی قرآن
:: فرهنگ‌سرای قرآن
:: مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع قرآن کریم
:: سایت قرآنی تنزیل
:: دانلود نفیس ترین نسخ خطی قرآن
:: مسابقه وبلاگ نویسی کلام نور
:: متن سوره های قرآن کریم
:: اخبار دفاع مقدس ارسالي من به خبرگزاری قرآنی (ايكنا
:: ::اخبار انقلابی ارسالي من به خبرگزاری قرآنی (ايكنا
:: ::اخبار رضوی ارسالي من به خبرگزاری قرآنی (ايكنا
:: ::اخبار مهدوی ارسالي من به خبرگزاری قرآنی (ايكنا
:: گروه درسی قرآن آموزش وپرورش
:: سازمان فعالیتهای قرانی دانشجویان کشور
:: شهرقرآن
:: خبرگزاری قرآنی ایران
:: کانونهای تخصصی قرآن کریم
:: دانشنامه اینترنتی قرآن کریم
:: دریافت كد تدبر در قرآن
:: دریافت كد همراه با قرآن
:: معرفی گروه خبرنگاران افتخــاری قرآن
:: دبستان شهید تقوی شاد
:: مجلات قرآنی
:: جشنواره نرم افزارهاي قرآني منظومه آيات
:: جشنواره ملي پيامک هاي ادبي قرآني استان خراسان جنوبي
:: فراخوان جشنواره مطبوعات قرآني استان تهران
:: قرآن صاعد
:: درگاه جامع آموزش قرآن کریم
:: تصاویر سه بعدی مذهبی
:: ادعیه Powerpoint
:: نسخ خطى قرآن
:: کانون تخصصی قرآن کریم
:: شهر الکترونیکی قرآن
:: موسسه اطلاع رسانی تبیان
:: فعالیت های قرآنی دانشجویان
:: پرتال راسـخون
:: داستانهاي قرآن كريم
:: استخاره با قرآن
:: قرآن والپیپرز
:: پایگاه پارس قرآن
:: وبلاگ نسیم هدایت
:: بخش قرآن پایگاه حوزه
:: پایگاه جامعه القرآن
:: پایگاه مرکز فرهنگ و معارف قرآن
:: تفسیر نور حجة الاسلام قرائتی
:: پايگاه تخصصي ترجمه قرآن كريم
:: دائره المعارف قرآن كريم (7جلد)
:: پایگاههای قرآن پژوهی
:: نرم افزارهای قرآنی
:: جدیدترین کتب قرآنی
:: مـنـطـقـهـ یــ اخـتـصـاصـیــ
:: وبلاگ قرآنی عبدالله گودرزی
:: معرفی تمامی قاریان بین المللی
:: سایت قاریان تبریز
:: وبلاگ بینات
:: شبکه اجتماعی ایرانی ها
:: وبلاگ گروه نورالمبین
:: انجمن قاریان
:: مدرسه قرآنی نور
:: سایت جواد فروغی
:: اختلاف قرائت
:: سایت قرآنی حامد ولیزاده
:: وبلاگ قرآنی رضا
:: مجمع قاریان قرآن
:: مرکز تخصصی قرآنی
:: قرآن و دنیای زیبای ما
:: قرآن عظیم
:: پایگاه قرآنی مسجد امام جعفر صادق(ع)
:: پایگاه قرآنی مهیمن
:: تسنیم-در وادی حفظ قرآن کریم
:: فتوبلاگ آیات آسمانی قرآن
:: آسمانی ترین کتاب
:: موسسه فرهنگی قرآنی آیه های آسمانی فاطر
:: مرکز طبع و نشر قرآن کریم
:: اتحادیه تشکل های قرآنی
:: مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان
:: کمیته اعزام و دعوت از قاریان
:: دارالقرآن الكريم مرکز بسيج وزارت نفت
:: سایت قاریان قرآن ایران
:: وبلاگ حفظ قرآن
:: پايگاه اطلاع رساني مؤسسه جهاني سبطين
:: قرآن شناسی
:: طب قرآنی
:: وب سايت ختم قرآن مجيد
:: قرائت قرآن-سایت شهید آوینی
:: صفحه اصلي قرآن-تبیان
:: متن قرآن مجيد با ترجمه استاد حسين انصاريان
:: پارس قرآن : جستجوي قرآن
:: معین
:: کتابخانه درسهایی از قرآن محسن قرائتی
:: دانلود رایگان کتابهای حجه السلام محسن قرائتی
:: متن کامل تفسير نور به صورت PDF بر اساس سوره هاي قرآن
:: متن كامل قرآن كريم بهمراه ترجمه فارسي
:: رمضان در فرهنگ مردم نوش آباد
:: آینده انقلاب اسلامی از نگاه قرآن کریم
:: جامعه قرآنی کرج
:: کانون قرآن وعترت علوم پزشکی گلستان
:: داستان های قرآنی
:: آیات نور
:: وبلاگ قرآن آنلاین
:: وبلاگ قرآن حکیم
:: کتاب زندگی
:: قرآن کتابی جاویدان
:: دارالقرآن امام حسن مجتبی علیه السلام
:: دارالقرآن الكريم مرکز بسيج وزارت نفت
:: دارالقرآن الکریم آموزش و پرورش گلپایگان
:: دارالقرآن الکریم منطقه 10 تهران
:: سایت جامع ماه مبارک رمضان
:: زهر انگور
:: بین الحرمین
:: جامعة القرآن الکریم شیراز
:: کتاب النور
:: مقاله و پزوهش قرآنی
:: ...بِسَلامٍ اَمین
:: آواي تلاوت
:: مهتاب ملکوت
:: وبلاگ قرآني دانشگاه اصفهان
:: گنجینه تلاوت
:: معجزه قرآن

http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngلوگوی زلال وحی

وبلاگ تخصصی قرآنی زلال وحی


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

        آرشیو ماهانه

:: اردیبهشت ۱۳۹۴
:: خرداد ۱۳۹۳
:: فروردین ۱۳۹۳
:: اسفند ۱۳۹۲
:: بهمن ۱۳۹۲
:: دی ۱۳۹۲
:: آذر ۱۳۹۲
:: آبان ۱۳۹۲
:: مهر ۱۳۹۲
:: شهریور ۱۳۹۲
:: مرداد ۱۳۹۲
:: تیر ۱۳۹۲
:: ادامه ی آرشیو ماهانه
 
تلاوت قرآن باصدای اصفهانی
 
آمار وبلاگ
 

 


http://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.pngصفحه نخست | ايميل ما | آرشیو مطالب | لينك آر اس اس | عناوین مطالب وبلاگ |پروفایل مدیر وبلاگ | طراح قالبhttp://akharinmonji.persiangig.com/90blog/zolalfatemi.png

Powered By blogfa.com Copyright © 2009 by zolalevahy
Design By : www.fatemi.persiangig.Com